***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
***************
niedziela, 21 grudnia 2014r. imieniny: Tomasza i Tomisława
redakcja@goniec-lokalny.pl | | Redakcja | Reklama | Mapa serwisu
E-wydanie nr 50/2014

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/jedynka/nr50_2014.jpg

W naszej galerii
Zapraszamy do galerii
Pogoda
Repertuar Kina Niwa

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/PRZED NAMI/repertuar.jpg

Wiadomości
Kursy walut ( notowania średnie NBP )
Logowanie
Email:
Hasło:
rejestracja | zapomniałem hasła
Newsletter

Dopisz tutaj swój email aby otrzymywać nasz newsletter
Ruch drogowy

0 1 2 3 4

2014-12-19 13:52:50 z PRZED NAMI

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/PRZED NAMI/thumb/MUNIEK_STASZCZYK_NOK_plakat.jpgTo niebywała radość dla fanów polskiej muzyki i gratka dla wszystkich nowodworskich melomanów. Już 17 stycznia, na scenie NOK, zaprezentuje się Muniek Staszczyk. Artysta wystąpi wraz ze swoimi przyjaciółmi, gitarzystami Jankiem Pęczakiem i Pawłem Nazinkiem.

2014-12-18 10:59:05 z Kronika

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/wypadek/thumb/most_POMIECHOWEK_osobowe.JPGDo groźnego zdarzenia doszło w czwartek, 18 grudnia. W Pomiechówku, przy wjeździe na most nad rzeką Wkrą, zderzyły cztery pojazdy. Według świadków zdarzenia wszystko wyglądało bardzo niebezpiecznie, na szczęście jednak nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Droga została całkowicie zablokowana, a kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

2014-12-18 09:46:20 z Kronika

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/wypadek/thumb/wykrzyknik ikonka.jpgRozpoczął się czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Nowodworska Policja apeluje do wszystkich mieszkańców naszego powiatu, aby w tym okresie uważać na kradzieże kieszonkowe. Proceder dokonywany jest przede wszystkim w środkach komunikacji miejskiej i placach targowych. Kieszonkowcy działają przeważnie w grupach kilku osobowych, mogą wśród nich być dzieci lub kobiety, często elegancko ubrani. Szczególnie łatwo ofiarami złodziei kieszonkowych padają, mężczyźni trzymający portfele w tylnej kieszeni spodni oraz kobiety z torebkami przewieszonymi przez ramię.

2014-12-17 08:17:40 z Kronika

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/wypadek/thumb/zatrzymany_kradziez_BUTLI_GAZOWYCH.jpgPolicjanci z komisariatu w Nasielsku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzany o kradzież z włamaniem do stojaka z butlami gazowymi. 46-latek i 41-latek, mieszkańcy naszego powiatu, usłyszeli już zarzuty. Funkcjonariusze odzyskali również jedną z 5 skradzionych butli. Podejrzanym grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

2014-12-16 11:23:15 z Kronika

Dzielnicowi z Zakroczymia zatrzymali 20-letniego Karola J., mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o wybicie szyby w jednym z liniowych autobusów. 20-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i dobrowolnie poddał się karze. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

2014-12-16 06:39:39 z NOWY DWÓR

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/NOWY DWÓR/thumb/wilczury_straz_miejska_znalezione.jpgStraż Miejska w Nowym Dworze Mazowieckim w sobotę 13 grudnia br. udzieliła pomocy dwóm psom rasy podobnej do wilczura długowłosego. Jeden jest ranny, gdyż został potrącony przez samochód i jest już po operacji. Drugi, cały i zdrowy znajduje się pod opieką. Zostały one znalezione przez w rejonie lasu „Dębinka” przy ul. Wojska Polskiego. Strażnicy poszukują właściciela psów.

2014-12-15 14:21:42 z Kronika

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w ubiegły piątek, w godzinach wieczornych. Na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 85 i obwodnicy Nowego Dworu Mazowieckiego samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzna, z licznymi potłuczeniami, został przewieziony do szpitala.

2014-12-15 13:13:56 z Kronika

W okresie od 13 do 14 grudnia nowodworscy policjanci byli wzywani do 6 zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze odnotowali 1 wypadek, 5 kolizji oraz ujawnili 2 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu płońskiego, który jechał osobową skodą mając ponad promil alkoholu w organizmie. Do groźnego wypadku, z udziałem trzech pojazdów osobowych, doszło wczoraj na ul. Żołnierzy Września w Nowym Dworze Mazowieckim. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne.

2014-12-15 09:27:14 z NOWY DWÓR

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/NOWY DWÓR/thumb/zniszczenia_dziki_OSIEDLE_MLODYCH.JPGMieszkańcy Osiedla Młodych wciąż nie czują się bezpiecznie. Każdy wieczorny spacer to dla nich niebezpieczna wyprawa, podczas której liczą się z niebezpieczeństwem napotkania na swojej drodze gromady dzików. Mimo szeroko zakrojonych działań, mających na celu ich odłowienie, zwierzęta w Nowym Dworze wciąż czują się dobrze i wcale nie planują wyprowadzki.

2014-12-15 08:47:19 z egazeta

Wydanie z dnia 15.12.2014 - Numer gazety 50 (2014)
Cena płatność przelewem online 2zł
Cena płatność sms 3,69zł

nr50.jpg

0 1 2 3 4

Reklama

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/wypadek/partner_stal.jpg

ElektraOil

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/NOWY DWÓR/NOwa_elektra_2014_DZIEN_KOBIET.jpg

Robstal

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/zdjecia do tekstow/ROBSTAL.jpg

Rebe Car

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/zdjecia do tekstow/REBECAR.jpg

Reklama

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/reklama/educatio-MGL.jpg

Gdzie kupić?

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/gdziekupic.png

Bezpieczna podróż

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/nasze sprawy/thumb/hobby_bezpieczna_podroz.png

Dyżur 24H

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/mms.png

Jak dojechać

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/rozklad.png

Tu są pieniądze

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/bankomaty.png

Płatności obsługuje

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/egazeta/dotpay.png

facebook