wtorek, 30 września 2014r. imieniny: Zofii i Hieronima
redakcja@goniec-lokalny.pl | | Redakcja | Reklama | Mapa serwisu
E-wydanie nr 39/2014

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/jedynka/nr39_2014.jpg

W naszej galerii
Zapraszamy do galerii
Pogoda
Repertuar Kina Niwa

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/PRZED NAMI/repertuar.jpg

Wiadomości
Kursy walut ( notowania średnie NBP )
Logowanie
Email:
Hasło:
rejestracja | zapomniałem hasła
Newsletter

Dopisz tutaj swój email aby otrzymywać nasz newsletter
Ruch drogowy

0 1 2 3 4

2014-09-30 12:31:04 z Kronika

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/wypadek/thumb/torebka_marihuana_KPP.jpgNowodworscy kryminalni w ostatnim czasie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o posiadanie narkotyków. 22-letni Robert R., mieszkaniec powiatu płońskiego i 17-letni Paweł C., mieszkaniec powiatu nowodworskiego usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Robert R. poddał się dobrowolnie karze, a Paweł C. trafił pod dozór policji. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 18 gramów marihuany.

2014-09-29 14:47:19 z Kronika

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/wypadek/thumb/logo psp.jpgPonad 5 godzin 8 zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem w miejscowości Krzyczki Szumne (gm. Nasielsk). Doszło tam do pożaru budynku inwentarskiego, w którym niestety zgięły przebywające w nim zwierzęta.

2014-09-29 12:25:25 z PRZED NAMI

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/PRZED NAMI/thumb/kubus_przyjaciel_NOK.jpgW najbliższą sobotę, na scenie Nowodworskiego Ośrodka Kultury pojawi się prawdziwy Kubuś Puchatek. Co ciekawe, na to spotkanie, zaprosił wszystkich swoich przyjaciół. Najmłodsi mieszkańcy miasta będą mieli więc okazję poznać Kłapouchego, Prosiaczka oraz Tygryska. Więcej szczegółów na plakacie.  

2014-09-29 11:02:41 z reportaż

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/reportaż/thumb/magda_reportaz_integracja.jpgUkończyła pedagogikę specjalną, o specjalności oligofrenopedagogika. To jej główny zawód, w którym pracuje i który uwielbia. Na co dzień można ją spotkać w jednym z legionowskich przedszkoli integracyjnych. W wolnych chwilach udziela się jako wolontariuszka, pracując z osobami niepełnosprawnymi. Nie użala się nad sobą, bo nie ma to sensu. Bierze życie takim jakie jest i stara się z niego wycisnąć jak najwięcej dla siebie i innych. Zapraszamy do zapoznania się z historią Magdaleny Drwęckiej.

2014-09-29 10:37:39 z ZAKROCZYM

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/nasze sprawy/wystawa psów ruszczyk.jpgZuchwała kradzież, szeroko zakrojone poszukiwania, ale też szczęśliwy finał – taki przebieg miała wystawa psów , jaka odbyła się 14 września, w Zakroczymiu. Prawdopodobnie mieszkaniec pobliskich Wymysłów sprawił, że zamiast rasowych zwierząt i prawdziwych championów, goście zapamiętają lokalnego złodziejaszka.

2014-09-29 09:35:25 z NOWY DWÓR

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/NOWY DWÓR/thumb/miasto_do_wynajecia_NDM.JPGW Nowym Dworze jest co raz więcej opustoszałych pawilonów handlowych i sklepów. Okazuje się, że winne temu są wysokie czynsze, które powodują coraz częstsze zamykanie biznesów przez lokalnych przedsiębiorców. Ceny lokali zaczynają już dorównywać tym w Warszawie.

2014-09-29 08:55:00 z egazeta

Wydanie z dnia 29.09.2014 - Numer gazety 39 (2014)
Cena płatność przelewem online 2zł
Cena płatność sms 3,69zł

nr39.jpg

2014-09-27 11:20:01 z NOWY DWÓR

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/NOWY DWÓR/thumb/paleta_KONKURS_NOK.jpgDo 21 listopada można składać prace w zorganizowanym przez Nowodworski Ośrodek Kultury konkursie pod hasłem Jesień. To jeden z cyklu konkursów, w jakich będzie można wziąć udział. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

2014-09-26 12:16:28 z nasze sprawy

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/nasze sprawy/st na roz logo.jpgWiemy już co kryło się za plakatami ukazującymi kolorowe strzałki. W powiecie nowodworskim powstał nowy Komitet Wyborczy Wyborców „Stawiamy na rozwój” Na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej zaprezentowano jego członków a także założenia programowe.

2014-09-26 12:12:56 z nasze sprawy

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/nasze sprawy/thumb/szymon_znaki_drogowe_MALOCICE.jpgPolicjanci z nowodworskiej komendy prowadzili spotkania z dziećmi i młodzieżą Zespołu Szkół Publicznych w Małocicach. Zajęcia w klasach 0-VI miały na celu przede wszystkim uświadomić dzieci na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. W klasach gimnazjum mundurowi przedstawiali zagadnienia odpowiedzialności karnej nieletnich. W sumie na spotkaniu uczestniczyło ponad 170 uczniów.

0 1 2 3 4

Reklama

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/wypadek/partner_stal.jpg

ElektraOil

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/NOWY DWÓR/NOwa_elektra_2014_DZIEN_KOBIET.jpg

Robstal

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/zdjecia do tekstow/ROBSTAL.jpg

Rebe Car

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/zdjecia do tekstow/REBECAR.jpg

Reklama

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/reklama/educatio-MGL.jpg

Gdzie kupić?

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/gdziekupic.png

Bezpieczna podróż

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/nasze sprawy/thumb/hobby_bezpieczna_podroz.png

Dyżur 24H

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/mms.png

Jak dojechać

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/rozklad.png

Tu są pieniądze

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/bankomaty.png

Płatności obsługuje

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/egazeta/dotpay.png

facebook