środa, 28 czerwca 2017r. imieniny: Leona i Ireneusza
redakcja@goniec-lokalny.pl | | Redakcja | Reklama | Mapa serwisu
Repertuar Kina Niwa

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/PRZED NAMI/repertuar.jpg

Wiadomości
Kursy walut ( notowania średnie NBP )
Logowanie
Email:
Hasło:
rejestracja | zapomniałem hasła
Newsletter

Dopisz tutaj swój email aby otrzymywać nasz newsletter
0 1 2 3 4

2016-02-03 09:44:51 z reportaż

Pączki, pączuszki, faworki i ciasteczka. Wszystkie te słodkości, bez wątpienia, kojarzą się z Tłustym Czwartkiem. Tego dnia nawet najwięksi zwolennicy diety rozpoczynają dzień od słodkiej dawki energii, na przykład w postaci pączka z marmoladą. Ale gdzie powstają te pyszności? I jak wygląda Tłusty Czwartek z perspektywy cukierników?

2015-09-02 11:59:56 z reportaż

Okazuje się, że w naszej okolicy są jeszcze ludzie, którzy pamiętają bardzo dobrze wydarzenia II Wojny Światowej, a nawet okres ją poprzedzający. Warto z nimi porozmawiać, posłuchać. Wspomnienia to coś innego niż historia zamknięta w książkach. W nich brzmią prawdziwe emocje i mieszkają żywi ludzie.

2015-08-06 14:46:33 z reportaż

Przychodzą takie momenty kiedy medycyna konwencjonalna przestaje działać i ludzie czekają na cud. Jak dobrze wiemy, wiara czyni cuda, są jednak tacy, którym sama wiara i oczekiwania nie wystarczają i jeżdżą za cudem do pani Romy, której ręce czynią rzeczy dla lekarzy niemożliwe.

2014-11-21 14:07:34 z reportaż

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/reportaż/thumb/maszynista_REPORTAZ_TORY.JPGKilkaset ton rozpędzonego metalu mknie po szynach z prędkością samochodu poruszającego się na autostradzie. Oczom maszynisty ukazuje się postać stojąca na torach. Ich spojrzenia spotykają się. Awaryjne hamowanie. Oboje wiedzą, że to nic nie da. Tak bywa naprawdę! Nie tylko w filmach.

2014-11-06 09:45:36 z reportaż

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/reportaż/thumb/street_workout_konstrukcja.JPGSpotkać ich można przede wszystkim w street workout parku w Cybulicach Dużych. Triki wykonują z łatwością, a wszystko wygląda banalnie. Jednak wcale takie proste nie jest. Grupa Street Workout Kazuń jest kolejnym dowodem na to, iż gmina Czosnów stawia na sport. Jakub zaprasza do treningów, Mateusz rzuca wyzwanie, a Michał chciał po prostu pozdrowić mamę.

2014-10-24 11:38:05 z reportaż

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/reportaż/thumb/wedliny_z_debiny_REPORTAZ.JPGPodobno z rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciu. Ile prawdy jest w tym powiedzeniu? Okazuje się, że niewiele. Rodzinny biznes, a konkretnie efekty pracy, zyskują uznanie nie tylko konsumentów, ale i samego marszałka województwa mazowieckiego. Tradycyjne Wędliny z Dębiny zostały docenione, a my sprawdziliśmy, gdzie leży klucz do sukcesu.

2014-10-10 12:00:05 z reportaż

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/reportaż/thumb/jakub_JASIULEWICZ_portret.jpgRzadko kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze życie jest kruche, że to co mamy, w jednej chwili możemy stracić. Taka sytuacja spotkała Jakuba Jasiulewicza z Siennicy (gm. Nasielsk),  który w nieszczęśliwym wypadku stracił część dłoni. W takich momentach ludzie przeważnie przychodzą chwile załamania, depresji, ale nie Jakub, on się nie poddał. Jego życie kwitnie, a kariera zdaje się rozkręcać. Możliwe nawet, że będziemy mieli swojego przedstawiciela na mistrzostwach świata w Amp futbolu w Meksyku.

2014-09-29 11:02:41 z reportaż

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/reportaż/thumb/magda_reportaz_integracja.jpgUkończyła pedagogikę specjalną, o specjalności oligofrenopedagogika. To jej główny zawód, w którym pracuje i który uwielbia. Na co dzień można ją spotkać w jednym z legionowskich przedszkoli integracyjnych. W wolnych chwilach udziela się jako wolontariuszka, pracując z osobami niepełnosprawnymi. Nie użala się nad sobą, bo nie ma to sensu. Bierze życie takim jakie jest i stara się z niego wycisnąć jak najwięcej dla siebie i innych. Zapraszamy do zapoznania się z historią Magdaleny Drwęckiej.

2014-08-18 09:55:01 z reportaż

http://www.goniec-lokalny.pl/gfx/upload/reportaż/thumb/REPORTAŻ_jablka_jablko.JPGNiestety wszystko wskazuje na to, iż blokada eksportu polskich owoców za wschodnią granice w znacznym stopniu wpłynie na sadowników z powiatu nowodworskiego. Niebezpieczeństwo strat finansowych jest duże jednak okazuje się, iż istnieje sposób, by szkody spowodowane embargiem były jak najmniejsze.

2014-03-10 14:08:58 z reportaż

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/oficjele/thumb/policjantka_agnieszka_radwanska.jpg- Wykonuję pracę policjanta, bo jestem kobietą, która pracuje w policji. Nie jestem policjantką. Tu kobiety nie mają taryfy ulgowej. Jesteśmy takimi samymi pracownikami, jak mężczyźni – mówi Agnieszka Radwańska, asystentka wydziału dochodzeniowo – śledczego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Maz.  Ta wyjątkowo atrakcyjna blondynka (180 cm wzrostu), bez problemu mogłaby być modelką, ale na przekór wybrała ciężki i trudny zawód, w świecie pełnym mężczyzn.

0 1 2 3 4

facebook