środa, 28 czerwca 2017r. imieniny: Leona i Ireneusza
redakcja@goniec-lokalny.pl | | Redakcja | Reklama | Mapa serwisu
Repertuar Kina Niwa

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/PRZED NAMI/repertuar.jpg

Wiadomości
Kursy walut ( notowania średnie NBP )
Logowanie
Email:
Hasło:
rejestracja | zapomniałem hasła
Newsletter

Dopisz tutaj swój email aby otrzymywać nasz newsletter
2017-01-16 19:09:41 z NOWY DWÓR
Politycy też mają serce

Okazuje się, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia można liczyć na otwarte serca nawet w świecie polityki. Dowodem na to jest ogromna bombka choinkowa przekazana przez jedną z posłanek na rzecz nowodworskiej fundacji.

Fundacja Pomocy Dzieciom Podaj Rękę Małemu Przyjacielowi obejmuje swą opieką wiele dzieciaków z powiatu nowodworskiego. Przede wszystkim dlatego, że właśnie tu powstała i osoby z nią związane czują sentyment do tych okolic.

Działania fundacji zostały dostrzeżone nawet w sejmie obecnej kadencji. Fundacja otrzymała na licytację ogromną bombkę, ręcznie pomalowaną przez posłankę Kamilę Gasiuk-Pihowicz.

Okazuje się, że nie tylko dzieła celebrytów potrafią przynosić dochody. Praca pani poseł znalazła nabywcę, który zapłacił za nią ponad 500 zł.

  • - Cieszy nas, że to co robimy jest zauważana przez kolejne osoby. Jeszcze fajniej jeśli ci ludzie mogą i chcą pomagać. W ten sposób stają się przyjaciółmi naszymi, ale przede wszystkim naszych podopiecznych – mówi Dariusz Koral, prezes fundacji.

Dochód ze sprzedaży bombki zostanie przeznaczony na dofinansowanie zakupu specjalnego pionizatora umożliwiającego dalszą rehabilitację 3 letniego Arturka.

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/NOWY DWÓR/fundacja2.jpghttp://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/NOWY DWÓR/fundacja3.jpg

Jakub Janik
facebook