środa, 28 czerwca 2017r. imieniny: Leona i Ireneusza
redakcja@goniec-lokalny.pl | | Redakcja | Reklama | Mapa serwisu
Repertuar Kina Niwa

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/PRZED NAMI/repertuar.jpg

Wiadomości
Kursy walut ( notowania średnie NBP )
Logowanie
Email:
Hasło:
rejestracja | zapomniałem hasła
Newsletter

Dopisz tutaj swój email aby otrzymywać nasz newsletter
2017-01-09 14:51:15 z CZOSNÓW
Kasa na pasje

21 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w konkursie WyMODELuj Swoje Marzenia, organizowanego przez gminę Czosnów i jednego z lokalnych przedsiębiorców. Młodzi laureaci otrzymali wsparcie finansowe potrzebne do realizacji ich pasji.

To była pierwsza edycja konkursu, w którym można było otrzymać środki finansowe na swoje marzenia, hobby czy pasję. Do konkursu zgłoszono 11 projektów. Te okazały się na tyle ciekawe, że mimo wyłonienia grupy laureatów i tak trzeba było zwiększyć początkową pulę na nagrody, która wynosiła 10 000 zł.

Ostatecznie wsparcie na realizację swoich planów otrzymali Filip Kobus, Julia Jacobson, Kacper Chojnacki, Kinga Bakierska, Małgorzata Tyszka i Wiktoria Kordek. Wśród nagrodzonych pasji jest siatkówka, windsurfing, ale również taniec, muzyka, czy robótki ręczne. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym jednak szczególnie Filipowi Kobusowi, którego nagrodzoną pasją jest harcerstwo. Filip prowadzi gromadę zuchową a wraz z pozostałymi harcerzami z gminy Czosnów wspiera inicjatywę odbudowy pomnika niepodległości w Czosnowie, którą nasza gazeta objęła patronatem.

http://goniec-lokalny.pl/gfx/upload/9.01.2017/fotoUGCzosnow.jpg

Jakub Janik Foto: UG Czosnów
facebook